MULTITEL Polska sp. z o.o.


PODNOŚNIKI KOSZOWE NOWE

MULTITEL Polska oferuje nowe podnośniki koszowe o wysokości pracy od 13-85m.

Szczególną cechą naszych podnośników koszowych jest wykorzystanie techniki synchronicznie wysuwających się teleskopów cylindrycznych sterujących ramionami podnośnika. Do konstrukcji ramion podnośników wykorzystujemy wysokiej jakości stopy aluminium, które od 2013r. mają zastosowanie w konstruowaniu ramy pomocniczej i wysuwanych podpór. To rozwiązanie daje istotną przewagę w porównaniu z konstrukcjami innych konkurencyjnych firm. Specjalnie wyprofilowane profile z aluminium zapewniają równomierny przebieg sił i obciążeń.

MULTITEL to jedyny w Europie producent wytwarzający masowo podnośniki w tej technologii do 3,5 tony DMC.

Dzięki wspomnianej, nowoczesnej technice produkcja podnośników firmy MULTITEL Pagliero nieprzerwanie wzrasta i wynosi obecnie ponad 1.200 jednostek rocznie przez co MULTITEL należy do wiodących dostawców tego typu urządzeń w Europie.

Na naszych stronach przedstawiamy wszystkie aktualnie dostępne modele marki MULTITEL.Podnośniki do 3,5 tony


Podnośniki powyżej 3,5 tony


Podnośniki samobieżne

MULTITEL Polska oferuje również sprawdzone używane podnośniki koszowe.

Dzięki współpracy z naszymi kontrahentami oraz na bazie własnych używanych podnośników pracujących usługowo, jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do dobrych i sprawdzonych używanych urządzeń.

Przed ponownym wprowadzeniem używanych podnośników na rynek przechodzą one gruntowny przegląd serwisowy w naszych punktach.

Wszystkie oferowane przez nas podnośniki koszowe posiadają pełną dokumentację techniczną w j. polskim niezbędną dla rejestracji pojazdu w UDT. Oferujemy również asystę naszego konserwatora z uprawnieniami UDT przy rejestracji pojazdu w UDT.

Adres siedziby:
MULTITEL Polska sp. z o.o.
ul. Łysakowska 29, 04-528 Warszawa
Kontakt:
e-mail: centrala@multitelpolska.pl
Telefon: 22 815 20 27 lub 882 49 84 14
Copyright © 2020 by MULTITEL Polska Sp. z o.o. - all rights reserved